Wegens te weinig aanmeldingen slaat sinterklaas de SVOD over op 24 november en gaat het sinterklaasfeest helaas niet door
SVOD-open -> Programma | Program

Timeschedule /tijdschema SVOD Open 2018

Publicatie: 26-06-2018

Friday/vrijdag 29 june/juni

Training
13.00 – 15.15
15.15 – 17.30
17.30 – 19.45

Saturday/zaterdag

Competition 1/ wedstrijd 1
Senior B and Pupil B

09.00 start subdivision 1
Senior B
WIK/FT, Bosan Turnacademie, Rushmoore, Barendrecht, Turngroep Noord
Pupil B
Die Haghe, KDO, VictoriaTorino, Merkur ÄŒeské BudÄ›jovice, Pro Patria, Sokol Moravská Ostrava Ladywell, Turn4U

09.00 – 09.10 general warm up – algemene warming up
09.10 – 09.58 warm up on apparatus – toestel warming up 4 x 12 min.
10.00 start competition – begin wedstrijd
11.50 end of competition – einde wedstrijd

12.00 start subdivision 2
Senior B
Die Haghe, Olympia, O&O, KDO, VictoriaTorino, Pro Patria, SVOD
Pupil B
WIK/FT, Bosan Turnacademie, Stembert, Rushmoore, Hamburger turnerschaft,
Barendrecht, SVOD

11.45 – 12.00 general warm up – algemene warming up Training hal
12.00 – 12.48 warm up on apparatus – toestel warming up 4 x 12 min.
12.50 start competition – begin wedstrijdhal
14.40 end of competition – einde wedstrijd

14.50 medal ceremonie – prijsuitreiking

Competition 2/ wedstrijd 2

Junior B, Senior A, Junior A, Youth A, Pupil A

14.30 – 15.00 general warm up – algemene warming up Training hal
15.00 – 16.15 warm up on apparatus – toestel warming up 5 x 15 min.
16.20 start competition – begin wedstrijdhal
19.20 end of competition – einde wedstrijd
19.30 medal ceremonie – prijsuitreiking

Sunday/zondag

Competition 3/ wedstrijd 3
Youth B

09.00 – 09.10 general warm up – algemene warming up
09.10 – 10.10 warm up on apparatus – toestel warming up 4 x 15 min.
10.15 start competition – begin wedstrijd
13.15 end of competition – einde wedstrijd
13.25 medal ceremonie – prijsuitreiking

Competition 4/ wedstrijd 4
Apparatus finals Senior A, Junior A, Youth A, Senior B, Junior B

13.15 General warm up – algemene warming up traininghal
13.45 free training – vrije training competition hall
14.45 start competition – begin wedstrijd
17.00 end of competition – einde wedstrijd
17.10 medal ceremonie – prijsuitreiking

Afterwards Barbeque for all participants – voor alle deelnemers

KEI13
Wezenland 582
Deventer
Sportcentrum De Scheg
Piet van Donkplein 1
Deventer
© 1997 - 2018 SVOD Deventer
Alle rechten voorbehouden