Aanmelden Nieuwsbrief

Publicatie: 07-03-2018

Onze nieuwsbrief komt een aantal malen per jaar uit. U ontvangt deze nieuwsbrief wanneer u lid bent van SVOD. Mocht u geen lid zijn en toch de nieuwsbrief willen ontvangen dan kunt u zich aanmelden door hieronder uw e-mail adres in te vullen.

E-Mail adres welke u wilt aanmelden voor onze nieuwsbrief:

Route

Publicatie: 14-10-2016

Contactgegevens

Publicatie: 01-10-2016

Bezoekadres (geen post)

Kei 13
Wezenland 582
7415 JM Deventer

Postadres

Postbus 525
7400 AM Deventer

Telefoon

E-Mail / WhatsApp

Wie

E-Mail

 

Voorzitter

voorzitter@svod.nl

 

Secretaris

secretaris@svod.nl

 

Penningmeester

penningmeester@svod.nl

 

Kaderfunctionaris

personeelszaken@svod.nl

 

Ledenadministratie

ledenadministratie@svod.nl

 

PR-functionaris

pr@svod.nl

 
Vertrouwenspersoon

vertrouwenspersoon@svod.nl

 
     

Afd. Dans

dans@svod.nl

 

Afd. Trampo

trampo@svod.nl

 

Afd. RG

ritmischgym@svod.nl

 

Afd. aangepast sporten

aangepastsporten@svod.nl

 

Afd. Gymnastiek

gymnastiek@svod.nl

 

Afd. Freerunning

freerunning@svod.nl

 
     
     

Afd. Jeugd- & Volwassenenactiviteiten

jeugdcommissie@svod.nl

 

Kantinecommissie

kantinecommissie@svod.nl

 
     
     

Redactie Nieuwsbrief

redactie@svod.nl

 

Redactie Internet

webmaster@svod.nl

 

Aan- en afmelden Nieuwsbrief SVOD

nieuwsbrief@svod.nl

 

 

KEI13
Wezenland 582
Deventer
Sportcentrum De Scheg
Piet van Donkplein 1
Deventer
© 1997 - 2023 SVOD Deventer
Alle rechten voorbehouden