Wij zijn op zoek naar meerdere bestuursleden.
Tijdens de jaarvergadering aan het begin van het seizoen is de voorzitter gestopt, evenals de personeelsfunctionaris. Recent heeft de huidige penningmeester aangegeven met ingang van de komende jaarvergadering (waarschijnlijk mei 2021) officieel te stoppen.
Dit betekent dat het bestuur van SVOD, een vereniging met ongeveer 1.000 leden, momenteel (ook in deze Corona-crisis) wordt bestuurd door de vice-voorzitter en de secretaris. Volgens de statuten moet het bestuur uit ten minste 5 personen moeten bestaan. Hier voldoen we dus niet aan. Het bestuur maakt zich ernstige zorgen om de vereniging draaiende te houden en het bestaan ervan voor de toekomst te kunnen garanderen!
Wij vragen hierbij nadrukkelijk om hulp. Laat je verenigingshart spreken en ondersteun onze club.
Wij hebben veel vacatures, denk hierbij aan voorzitter of vice-voorzitter, penningmeester, personeelsfunctionaris, medewerker PR. Deze functies kunnen eventueel ook door meerdere personen ingevuld worden om de belasting minder groot te maken.
Als je geïnteresseerd bent of meer informatie wil, neem contact op via secretaris@svod.nl.
We vragen je om te reageren op deze noodkreet, zodat we het voortbestaan van SVOD kunnen waarborgen.
ZONDER VRIJWILLIGERS GEEN VERENIGING, ZONDER VERENIGING GEEN SVOD.
Met vriendelijke groet,
Jan Maneschijn, vice-voorzitter
Marleen Dekker, secretaris