Actueel -> Nieuws -> Lesrooster komende periode
Lessen komen te vervallen
Nieuwsbrief december 2021
Lesrooster komende periode
Vertrouwenscontactpersoon
Nieuwsbrief oktober 2021
Nieuwsbrief september 2021
Maak kennis met de vertrouwenspersoon bij SVOD
Nieuwsbrief augustus 2021
Doneer jij ook voor Fonds Gehandicaptensport?
Lesrooster ijsbaan vanaf dinsdag 6 april
Sporten bij de ijsbaan
Noodkreet: bestuursleden gezocht
Lesrooster buiten sporten vanaf 15 februari 2021
Extra nieuwsbrief ivm corona 14 december
Nieuwsbrief november
Extra nieuwsbrief ivm corona 6 oktober
Nieuwsbrief oktober 2020
Extra nieuwsbrief ivm corona 15 oktober
Nieuwsbrief september 2020
Koop online loten van de Grote Clubactie
Nieuwsbrief augustus 2020
Nieuwsbrief juni 2020
Extra bericht over tijdelijk rooster
Tijdelijk rooster vanaf 18 mei
Extra nieuwsbrief ivm corona 13 mei 202
Extra nieuwsbrief ivm corona 21 april 2020
Extra Nieuwsbrief ivm Corona 18 Maart 2020
CORONAVIRUS
Nieuwsbrief januari 2020
BZ en L-TAD steken de dames van SVOD Ritmische Gymnastiek in nieuw jasje
NIEUW BIJ SVOD : Musical Dans
SVOD Dans gaat fout
Auditie SVOD Dans
Mei vakantie
SVOD Dans in de prijzen bij NK jazzdans
Algemene Ledenvergadering
Uitvoering 23 maart
Nieuwsbrief september
Artikel Jongensturnen op InDeBuurt.nl
Jan Hoeve 50 jaar docent SVOD
Nieuwsbrief juni
De audities komen er aan!!!
SVOD scoort met Salland Clubactie
SVOD Turnster Eugenie Steg Regio Kampioen Overijssel
SVOD turnsters plaatsen zich voor landelijke wedstrijden
Legpenning voor Ria van Leeuwen, Rieki den Besten en Riet Beumer
Nieuwjaarsreceptie
Nieuwe tarieven 2018
Het gezicht achter de Salland Clubactie
Grote clubactie
Wijziging contributies
NK Zilver voor Lina Lenselink in Ahoy
Lina Lenselink 9e van Nederland in categorie pupil 2 N1
Contributies 2016
SVOD pakt goud op minitramp bij Provinciale springwedstrijden
Vrijwilligers Gezocht
Zilveren medaille SVOD-er Kees Huisman bij NK Trampolinespringen
SVOD turnster Lina Lenselink Nederlands Kampioen op sprong
Dance2Demo
Goud voor Hannah Logchies en Sara van Disseldorp tijdens internationaal turntoernooi
Jervin Leisink en Kiran Bhageloe Districtskampioenen Regio Oost
SVOD turnsters goed voor 3 medailles bij de Zwitserse Alpencup
Brons voor FAME SVOD turnster Evita Bartels

Lesrooster komende periode

Publicatie: 30-11-2021
Lesrooster komende periode                
                     
dag tijd   locatie   groep leiding   opmerkingen/ normale trainingstijd/dag
Aangepast Sporten                  
zaterdag 09.30 - 10.15   kei13 zaal 1   4 t/m 9 jr Sylvia   als normaal  
  10.15 - 11.00   kei13 zaal 1   10 t/m 16 jr Sylvia   als normaal  
Donderdag 15.30 - 16.30   kei13 zaal 2   special dance Patricia   18.30 - 19.30  
                     
                     
Dans                    
maandag 16.00 -17.00    vijfhoek   pre selctie Ellen   17.15 - 18.45  
dinsdag 16.00 - 17.00   Kei13   jeugdsekectie Donja   !! Op 30-11 en 14-12  
  14.00 - 17.00   Kei13   selectie Donja   !! Op 14-12 en 21-12  
woensdag 15.00 - 16.00   vijfhoek   4 t/m 6 en 7 t/m 9 jr Patricia   16 - 17 en 17 - 18  
  16.00 - 17.00   vijfhoek   10 t/m  12 en 13 t/m 15 jr Patricia   18-19 en 19 -20  
vrijdag 16.00 - 17.00    vijfhoek   7 t/m 9 jr en 10t/m 12 jr Donja   !! Op 3-12 7 t/m 9 jr. Op 10-12 10 t/m 12 jr
                Op 17-12 beide groepen
zondag 10.00 - 11.00   Kei13   14 t/m/ 17 Ellen   (di 19 - 20) NB
  11.00 - 12.00   Kei13   sel 18 e.o. Ellen   (wo 20 -21) Niet op 
  12.00 - 13.00   Kei13   16 e.o  Ellen   (vrij 20-21) 5-dec
  13.00 - 14.00   Kei13   13 t/m 15 Ellen   (vrij 19-20)  
  14.00 - 15.00   Kei13   20 e.o. Ellen   (di 20-21.30)  
  15.00 - 16.00   Kei13   11 t/m 13 Ellen   (wo19 - 20)  
  09.00 - 09.45   Kei13 zaal 1   4 t/m 7 jr Anouk en Linde   (woe 17.15 - 18.00)  
  10.00 - 11.00   Kei13 zaal 1   8 t/m 10 jr Anouk en Linde   (woe 18.00 - 19.00)  
  15.00 - 16.30   Kei13 zaal 1   16 jr e.o. Mariella   (do 19.30 - 21.00)  
                     
Doelgroep                  
woensdag 08.30 - 09.30   Kei 13   dreumes en peuter gympret Marjolein   als normaal  
  09.30 - 10.30   Kei 13   dreumes en peuter gympret Marjolein   als normaal  
  10.30 - 11.30   Kei 13   dreumes en peuter gympret Marjolein   als normaal  
  10.00 -11.00   de Scheg   fit en fun senioren Jan   19.00 - 20.00 in kei 13  !! Locatie
                     
                     
Recreatief turnen                  
maandag 15.30 - 16.15   Kei13   j/m 3 t/m 5 jr Alet   15.30 - 16.30 en di 15.30 - 16.30
  16.15 - 17.00   Kei13   j/m 6-7 jr Alet   16.30 - 17.30  
dinsdag 15.30 - 16.15   Kei13   j/m 6 t/m 10 jr Alet   16.30 - 17.30  
  16.15 - 17.00   Kei13   j/m 7 jr e.o. Alet   17.30 - 19.30 en ma 17.30 - 18.30 en 18.30 - 19.30
Woensdag 15.00 - 16.00   Kei13   5 jr e.o. Madelon   15.15-16.15  
  16.00 - 17.00   Kei13   springgroep Madelon   16.15-18.45  
  13.30 -15.00   de Scheg   6 jr e.o Frieda/Nicolle   als normaal  
  15.00 -16.30   de Scheg   6 jr e.o Frieda/Nicolle   als normaal  
  14.30 - 16.00   de Scheg   jongens 6 jr e.o. Alet   als normaal  
donderdag 15.15 - 16.00   de Scheg   j/m 3 t/m 5 jr Nicolle/Frieda   15.15-16.15  
  16.00 - 17.00   de Scheg   6-7 en 7-8 jr Nicolle/Frieda   16.15 - 17.15 en 17.15 - 18.15
zaterdag 09.00 - 10.00   de Scheg   mei 5-6 jr en jo mei 9-10 jr Manon/Frieda/Nicolle   als normaal maar samen met groep do 18.15 - 19.15
  10.00 - 11.00   de Scheg   mei 7-8 jr en j/m11 jr e.o. Manon/Frieda/Nicolle   als normaal maar samen met groep do 19.15 - 20.15
  11.00 - 12.00   de Scheg   mei 9 jr e.o. Manon/Frieda   als normaal  
  14.00 - 15.30   de Scheg   16+ Madelon   vrij 19.30 - 21.00  
                     
RG                    
dinsdag 14.00 - 17.00   zaal 5, de Scheg   selectie Charlotte en Eva        
donderdag 16.00 - 17.00   zaal 4, de Scheg   selectie Charlotte en Eva        
zondag 10.00 - 13.00   zaal 4, de Scheg   selectie Charlotte en Eva        
  13.00 - 14.00   zaal 4, de Scheg   t/m 7 jr Zerda en Myrthe   vrij 17-18    
  14.00 - 15.00   zaal 4, de Scheg   8 t/m 9 jr Zerda en Myrthe   vrij 18-19    
  15.00 - 16.00   zaal 4, de Scheg   10 t/m 11 jr Zerda en Myrthe   vrij 19-20    
  16.00 - 17.00   zaal 4, de Scheg   12 jr e.o. Zerda en Myrthe   vrij 20-21    
                     
                     
Freerunning                  
donderdag 15.00 - 16.00   zaal 7, de Scheg   7 t/m 10 Sebastiaan   (do 15.00 - 16.30)  
  16.00 - 17.00   zaal 7, de Scheg   11 t/m 13 Sebastiaan   (do 16.30 - 18.00)  
Vrijdag 15.00 - 16.00   zaal 7, de Scheg   7 t/m 10 Sebastiaan   (do 18.00 - 19.30)  
  16.00 - 17.00   zaal 7, de Scheg   14 e.o. Sebastiaan   (do 19.30 - 21.30)  
Zaterdag 12.00 - 13.00   Kei13    7 jr e.o. Sebastiaan   (do 18.00 - 19.30)  
  13.00 - 14.00   Kei13    11 t/m 13 Sebastiaan   (vrij 17.30 - 19.00)  
  14.00 -15.30   Kei13    14 jr e.o. Sebastiaan   (vrij 19.00 - 21.00)  
                     
                     
Trampoline                  
woensdag  16.00 - 17.00   zaal 7, de Scheg   jong talent sel Marieke   als normaal  
zaterdag 09.00 - 11.00   zaal 7, de Scheg   selectie  Marieke   maandag groep  
  11.00 - 12.00   zaal 7, de Scheg   selectie+recreatie Marieke   woensdag  
  12.00 - 13.00   zaal 7, de Scheg   recreatie Marieke   woensdag  
                     
KEI13
Wezenland 582
Deventer
Sportcentrum De Scheg
Piet van Donkplein 1
Deventer
© 1997 - 2022 SVOD Deventer
Alle rechten voorbehouden